top of page
pro nábor.jpg

Pojď s námi tvořit design

Hledáme nového kolegu do našeho týmu realizací dekoračních, designových stěrek. Nabízíme příležitost podílet se na tvorbě unikátního designe bytů. Není třeba mít se stěrkami zkušenosti, stačí mít pouze šikovné ruce, trpělivost a kreativního ducha.

 Náplň práce

  • Tvorba dekoračních stěrek

  • Předávání hotových prací klientům

Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání (minimálně výuční list)

  • Praxe na pozici zedník či natěrač výhodou

  • Kreativního ducha

  • Znalost českého jazyka

  • Pracovitost a preciznost

Nabízíme

  • Práci na IČO

  • Kompletní školení na tvorbu dekoračních stěrek

  • Možnost přivýdělku v další divizi společnosti Q123 s.r.o.

  • Přátelský kolektiv

  • Místo výkonu práce: Praha, nebo středočeský kraj s naší dopravou

IMG_4090.jpg
IMG_4378.jpg

V případě zájmu nás kontaktujte buď na email kreadekor@q123.cz nebo na telefonním čísle +420 728 451 061 popřípadě přes kontaktní formulář níže.

Ucházejte se o práci

Zaškrtnutím pole níže souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů, jež jste vyplnili do formuláře. S údaji bude nakládáno dle pravidel zásad ochrany osobních údajů. Více ZDE

Děkujeme za odeslání!

bottom of page